Newsletter ATL

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o naszych szkoleniach, prosimy o dopisanie się do Newslettera.
ATL Liderem PrzedsiębiorczościEuropejski Fundusz Społeczny
Informacje o ATL ATL Lider PrzedsiębiorczościKlienci i RekomendacjeOfertaSzkolenia otwarteSzkolenia dofinansowane z EFSSzkolenia zamknięteKatalog szkoleńMiejsca szkoleńWykładowcyUsługi doradczePracaWażne linkiKontakt

Katalog szkoleń:

  SZKOLENIA ON-LINE
TRANSPORT, SPEDYCJA
ZAKUPY, LOGISTYKA
HANDEL KRAJOWY I ZAGRANICZNY
REKLAMACJE
PRAWO CELNE
RÓŻNICE MIĘDZYKULTUROWE W BIZNESIE.
UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE
UMIEJĘTNOŚCI MENADŻERSKIE
SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA
FINANSE I PODATKI
OBSŁUGA EXCEL, POWER POINT, WORD.
ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
REGULAMIN - Ogólne Warunki Świadczenia Usług   Szkoleniowych i Ochrony Danych Osobowych ATL.
CERTYFIKATY SUS 2.0 i RIS
 
     

Należymy do:


atl_s
 
  Każde z naszych szkoleń (lub połączenie zagadnień z różnych szkoleń), możemy przygotować dla Państwa w formule zamkniętej, dostosowanej do branży i specyfiki działania Państwa firmy, a jego realizacja nastąpi w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu, na atrakcyjnych warunkach cenowych.

Szkolenia zamknięte realizujemy również dla małych grup (3-5 osób), możliwe też szkolenia indywidualne 1:1, również z dofinansowaniem z funduszy KFS i EFS (PARP-BUR).

UWAGA! SZKOLENIA ZAMKNIĘTE mogą być także prowadzone w formule ON-LINE i zostać przeprowadzone za pośrednictwem Państwa rozwiązań technologicznych (platform komunikacji na odległość) lub możemy zaproponować jedną z używanych przez nas platform.

Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy zawsze indywidualnie. Szczególną uwagę przykładamy do precyzyjnego określenia wszystkich istotnych potrzeb zleceniodawcy uwzględniając elementy istotne z punktu widzenia m.in. charakterystyki szkolonej grupy, kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa, specyfiki rynku na jakim działa dana firma itp.

Przygotowanie odpowiedniego programu szkoleniowego poprzedzone jest badaniem i analizą potrzeb szkoleniowych grupy poprzez m.in. osobiste wizyty i rozmowy (wywiady) trenera z przyszłymi uczestnikami, ich przełożonymi, kierownictwem przedsiębiorstwa oraz działem realizującym politykę kadrową firmy.

Stosujemy również specjalne ankiety i testy wskazujące na istotne potrzeby zgłaszane przez samych uczestników szkolenia oraz sprawdzające ich aktualny poziom wiedzy. Listę naszych wybranych klientów i referencje, znajdą Państwo klikając TUTAJ

Wszystkie nasze szkolenia mogą być zrealizowane z dofinansowaniem (nawet 100%) z funduszy:
  • KFS - za pośrednictwem Urzędu Pracy właściwego dla siedziby przedsiębiorcy. Więcej informacji TUTAJ
  • EFS - z pośrednictwem Bazy usług Rozwojowych PARP Więcej informacji TUTAJ
Nasza firma posiada certyfikaty niezbędne do świadczenia usług w obu powyższych systemach finansowania:
  • KFS - Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00043/2008 TREŚĆ WPISU>>
  • EFS - Posiadamy certyfikat SUS 2.0 - Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych z numerem DEKRA/SUS/000269 TREŚĆ WPISU>>


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szkolenia zamkniętego bardzo prosimy o kontakt telefoniczny tel.: 022 8533523, 607 573 053 lub zapytania pod adres atl@atl.edu.pl
 
     
Formularz dla zainteresowanych szkoleniem zamkniętym
 
Imię i Nazwisko
osoby kontaktowej
Stanowisko
Firma
Branża
Miejscowość
Ulica, nr
Kod pocztowy
Telefon, Fax
E-mail
Tematyka szkolenia
Uwagi
 
Państwa dane zawarte w formularzu przetwarzane będą tylko i wyłącznie przez ATL "Achievement Through Learning". Podanie tych danych ma charakter dobrowolny.

Przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych oraz prawo sprzeciwu wobec ich ewentualnego wykorzystania w celu przesyłania informacji o aktualnej ofercie ATL.
 
  Š 2003-2004 ATL "Achievement Through Learning" do góry