Newsletter ATL

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o naszych szkoleniach, prosimy o dopisanie się do Newslettera.
ATL Liderem PrzedsiębiorczościEuropejski Fundusz Społeczny
Informacje o ATL ATL Lider PrzedsiębiorczościKlienci i RekomendacjeOfertaSzkolenia otwarteSzkolenia dofinansowane z EFSSzkolenia zamknięteKatalog szkoleńMiejsca szkoleńWykładowcyUsługi doradczePracaWażne linkiKontakt

Katalog szkoleń:

  HANDEL KRAJOWY I ZAGRANICZNY
ZAKUPY, LOGISTYKA
TRANSPORT, SPEDYCJA
REKLAMACJE
PRAWO CELNE
UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE
UMIEJĘTNOŚCI MENADŻERSKIE
FINANSE
ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA
PRAWO - KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH
RÓŻNICE MIĘDZYKULTUROWE W BIZNESIE.
PR I MARKETING
 
     

Należymy do:


atl_s
 
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele interesujących propozycji, które realizowane są w konwencji szkoleń otwartych oraz zamkniętych.

Realizujemy szkolenia w następujących obszarach tematycznych: handel krajowy i zagraniczny, logistka, zaopatrzenie i gospodarka magazynowea, prawo celne, prawo pracy, sprzedaż i obsługa klienta, umiejętności osobiste, zarządzanie personelem.

Na bieżąco przygotowujemy programy szkoleniowe odpowiadające aktualnym wymogom i potrzebom rynkowym, aktualnym przepisom oraz trendom w metodach kształcenia.

Poza szeroką ofertą szkoleniową, służymy Państwu również pomocą w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów zawodowych oferując usługi doradcze.
 
     
 
  Szkolenia otwarte
Szkolenia zamknięte
Katalog szkoleń
Miejsca szkoleń
Wykładowcy
Usługi doradcze
 
     
 
  Š 2003-2004 ATL "Achievement Through Learning" do góry